Robot Süpürge Almak İçin 7 Önemli Neden!

Zaman problemini çokça yaşadığımız çağımızda, akıllı cihazlardaki teknolojik gelişmeler, günlük yaşamımızda zamansızlık problemine çözüm üreterek, birçok konforu sağlamaya devam ediyor. Bize zaman ve enerji tasarrufu sağlayan akıllı cihazlardan biri de robot süpürgeler. Peki, robot süpürgeleri bu kadar favori yapan şeyler ne? Anatoligate olarak robot süpürgelerin faydalarına bir göz atalım dedik…

1-Siz Yokken Evde Temizlik Yapan Biri Var! #cleanmi

Düşünsenize, işten yorgun argın çıktınız, yoğun bir trafiği aşıp eve ulaştınız ve sabah işe yetişme telaşıyla kahvaltı ederken döküp saçtığınız her şey süpürülmüş silinmiş…

Tatilden dönüyorsunuz ama tatile çıkmadan evvel evi düzenleyecek vaktiniz olmadı. Otomatik olarak kurduğunuz robot süpürgeniz, tatil dönüşü mis gibi eve gelmenize olanak sağlıyor… Daha ne olsun…

Birçok insanın günlük koşturmaca arasında bir numaralı yardımcısı olan bu akıllı süpürgeler, her gün daha da fazla talep görmeye devam ediyor.

2- Zamanı Sen Ayarla, İstediğin Saatte Temizlesin… #alarmmi

Süpürgelerin en büyük problemi çıkardığı seslerdir. Site hayatında sıkça problem olan bu durum, evi süpürmek için akşam saatlerini seçtiğiniz takdirde komşunuzla aranızın bozulmasına yol açabilir. Robot süpürgelerin en önemli avantajlarından biri de günün en uygun saatinde çalışmak için  programlanarak, evde olmadığınız gündüz saatlerinde de rutin olarak temizliği yapabilmesidir.

3-Kendi Kendine Şarj Etmek #chargemi

Şarjı bittiğinde kendi kendini şarj etmek için yuvasına giden robot süpürgeler, sesli bir şekilde şarj olmak için yuvasına geri dönüşünü sesli olarak bildiriyor. Şarjı dolduğunda tekrar temizliğe devam eden robot süpürgeler, kendi enerjilerini size ihtiyaç duymadan, kendileri yönetiyor.

4-Hem Süpürüyor, Hem Siliyor! #mopmi

Temizlik performansı merak edilen robot süpürgelerin, hem süpürme işlemi için geliştirilmiş döner fırça aksamı hem de silmek için tasarlanmış mop aksamı mevcut. Robot süpürge içinde yer alan su haznesi sayesinde sadece süpürmekle kalmayıp, silme işlemini de gayet başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor.

5-Harita Sensörü #mapmi

Robot süpürgelerin ileri modellerinde yer alan sensörler sayesinde, tüm evin haritasını çıkartıp, odaları tek tek gezerek tek başına temizlik yapabilmekteler. Düz zemine sahip olmayan basamaklı yüzeylerde ise, yüksek basamakların ucuna geldiğinde derinliği algılayıcı sensörleri sayesinde aşağı düşmeden geri dönebilme yeteneğine sahipler. Bu özellik de süpürgeyi evde rahat bir şekilde gezdirebilmenize ve her alanını temizleyebilmenize olanak sağlamakta.

6-Uygulama İle Yönetim #remotemi

Robot süpürgeler akıllı telefona indireceğiniz bir uygulama aracılığı ile kolay bir şekilde yönetilmesi nedeniyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Uygulamada her türlü işlemi yapabilmeniz için hazırlanmış geniş menüsü, yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirmenize, temizlik saatini planlamanıza, evin haritasını belirlemenize ve kullanım ile ilgili daha bir çok işlemi kolayca kumanda etmenize olanak sağlıyor.

7-Evcil Hayvan Besleyenlerin Dostu Robot Süpürgeler… #petmi

Bildiğiniz üzere evdeki can dostlarımız sürekli olarak tüy dökerler. Özellikle mevsim değişimlerinde bu dökülen tüyler temizlenmesi oldukça zor bir hal alır. Ciddi zaman alan ve yorucu hale gelen tüyleri temizleme işi günün yorgunluğunun ardından gözde daha da büyür. Robot süpürgeler, tüyleri temizlerken, sizlere can dostunuzla daha fazla vakit geçirme şansı tanımasıyla da vazgeçilmez bir akıllı cihaz olma yolunda ilerliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Yazdır
× Yazdır